Представники реабілітаційного центру

Представники реабілітаційного центру для нарко та алко залежних, та для людей які звільняються з місць неволі "Я Легенда"

Представники реабілітаційного центру "Я Легенда" для нарко та алко залежних, та для людей які звільняються з місць неволі провели спортивний захід

З метою розвитку корисної ініціативи, спортивних здібностей, пропаганди здорового способу життя серед осіб, які відбувають покарання у Березанській виправній колонії управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№ 95) 16 січня 2016 року проведено змагання з настільного тенісу та відбувся товариський футбольний матч між збірними командами засуджених установи та представників громадської організації «Я – Легенда». Адже спорт – це один із засобів перевиховання осіб, які потрапили в місця позбавлення волі.

У спортивному заході взяли участь по три кращих тенісиста з кожного відділення соціально-виховної та психологічної служби. Тенісні двобої проходили у впертій боротьбі, адже кожна із команд засуджених та представників громадської організації «Я - Легенда» намагалась отримати перемогу. За результатами турніру перше місце посів засуджений віддлення СПС №8 – Ковальов Р.Л., друге місце – представник ГО, третє місце – засуджений віддлення СПС №8 Мірзаєв Д.Г.

Футбольний матч пройшов у дружній та товариській атмосфері, але жага до перемоги кожного з футболістів все ж таки створила для вболівальників справжнє футбольне свято. Усі вболівальники з нетерпінням чекали початку гри. Дві команди по 12 гравців у кожній, і ось свисток арбітра - гра почалася. Представники ГО захопили ініціативу і перемога залишилась у них – 17:12. Проте, в усіх цих матчах рахунок був не головним, і переможених не було. Команди залишилися задоволеними грою, а про суперників говорили тільки з повагою.

Слід відмітити, що гравці залишилися задоволені проведеними змаганнями та щиро дякували за організацію такого спортивного вихідного дня. Переможців було нагороджено почесними грамотами, заохочувальними призи та солодощами.