Алкоголізм

Алкоголізм поряд з іншими залежностями може впливати на всі життєві області (йдеться про фізичну, соціальну, психологічну, інтелектуальну, духовну). Тому сам процес лікування є трудомістким і включає процедури, що передбачають відновлення всіх сфер життєдіяльності. 


Маючи більш ніж десятирічний досвід реабілітації нарко алкозалежних і у сфері відновлення особистості, ми сміливо говоримо кожному, хто зневірився і ще сподівається, що проблема вирішувана і перемогти "зеленого змія" не тільки можна, а й потрібно невідкладно. Не відкладайте повноцінне, здорове, а головне, своє єдине життя на потім.


За роки своєї діяльності, громадська організація "Я - Легенда" і діючий на її базі центр реабілітації, повернули до повноцінного життя багатьох списаних з усіх рахунків і людей, які втратили віру.

Серед безлічі існуючих на сьогоднішній день у нашій країні подібних структур, ми вигідно відрізняємося насамперед індивідуальним підходом та щирою зацікавленістю в успіху кожної людини, яка звернулася за допомогою до нас. У нас людина, яка одужує, має можливість не тільки звільнитися від залежності, але й стати частиною великої духовної сім'ї, при необхідності отримати допомогу і підтримку в подальшій соціалізації, знайти надійних друзів, і стати повноцінною і цілісною особистістю.

Чи варто говорити яких масштабів сягає проблема алкоголізму у нашій країні, а й у всьому світі?


  Адже знайти людину, яка прямо, чи опосередковано не зіткнулася з наслідками вживання алкоголю, буде досить складно. Наявністю пияків, або зловживають спиртними напоями родичів, друзів, знайомих може "похвалитися" практично кожен. Хто з нас не стикався з неадекватною, часом небезпечною для життя та здоров'я поведінкою п'яної людини, а часто маючи й особистий досвід таких витівок?


Вина у тому, що людина п'є ціла низка факторів. Це і легкодоступність алкоголю, і традиції обов'язкового вживання алкоголю, що щільно увійшли в наш побут і культуру: на свята, після придбання нової речі, "з горя", на радощах, за здоров'я, за упокій… Народження людини відзначають застіллям, шлюб і сім'я часто починаються грандіозною пиякою, і в останній шлях людини проводжають залишаючи на могилці чарку горілки. 

У подібних реаліях не дивно бачити в суспільстві стабільно високий відсоток людей, які перебувають у алкогольній залежності. Стрімко чи поступово руйнують своє життя та отруюють своєю поведінкою життя рідних та близьких.