О нас


Реабілітаційний центр

"Я легенда"

Допомога наркозалежним та алкозалежним людямІсторія

Доброго дня любі друзі! Не для кого не секрет, що наша країна, а по суті наш народ, переживає далеко не найкращі часи свого розвитку. Ми проходимо один із етапів свого становлення, як народу, нації та держави, відроджуючи при цьому нашу багатонаціональну культуру.

Ми зазнали краху радянської системи; безмежні, бандитські 90-ті і зараз перебуваємо в країні, яка переживає політичну, економічну та соціальну кризу. На сході нашої країни йде справжня війна, внаслідок чого наша молодь гине не тільки від зброї, її вбиває алкоголь, наркотики, люди живуть у постійному стресі та страху перед невідомим і непередбачуваним завтрашнім днем. На жаль, наша нація вимирає. Все це, а також бездіяльність і корупція нашої влади, яка закриває очі на життя простих людей і беззаконня, що творяться в суспільстві, призвело до розквіту наркоманії та алкоголізму. Ми займаємо лідируючі місця в Європі, в сумних рейтингах, як ВІЛ-інфікованих, дитячий алкоголізм, кількість і зростання наркозалежних людей, споживання алкогольних напоїв на душу населення, хвороби і смертність від наркоманії та алкоголізму. Можна перераховувати та перераховувати всі ці неприємні факти.

Проблема наркоманії та алкоголізму – це проблема не лише людей, які страждають від цих недуг, це проблема не тільки родичів та близьких людей залежних, це національне горе, це хвороба всієї України, як єдиного тіла. І боротися з нею треба всім суспільством, на всіх рівнях влади та на всіх рівнях життя людини у суспільстві. Наркоманія та алкоголізм – це не лише хвороба бідних людей, які страждають від безвиході, заливаючи та заколюючи, свій біль та свій страх, алкоголем та наркотиками, від неї страждають і люди забезпечені, люди, які мають владу, становище, гроші. Ці пороки не обирають, вони нещадно знищують тих, хто потрапив у їхню пастку, незважаючи на твоє соціальне становище у суспільстві.

Але, слава Богу, є вихід, і як би все сумно і не можна було вирішити, вихід є завжди. Якщо є проблема, то має бути і вирішення цієї проблеми. В якому б ви не знаходилися становищі, в яких би труднощах ви не перебували – вихід є завжди.

Проблема людини не в тому, що він опинився в проблемі, а в тому, що він не шукає виходу і нічого не робить, для того, щоб вирішити цю проблему і вийти із ситуації.

Завжди є вихід і все у наших руках. Коли б ми не захотіли, ми можемо змінити все. Коли б ми не захотіли, ми можемо відкрити книгу, яка відкриє нашому розуму нові знання. Коли б ми не захотіли, ми можемо робити нові вчинки, ми можемо змінити наше життя. Тільки ми повинні вибрати те, що призведе нас до виходу із ситуації. І це вибір залежить від нас.

Для цього наприкінці 2010 року нами відкрито центр реабілітації та соціальної адаптації «Я-Легенда», який є порятунком для таких людей. З часу відкриття дит. центру "Я-Легенда", реабілітацію на стаціонарі пройшли понад 1000 осіб.

У програмі реабілітації:

  Стаціонарне відділення для нарко та алко залежних людей;

  Психологічна допомога людям, які перебували в зоні АТО;

  — Програма ресоціалізації людям, які звільнилися з місць позбавлення волі;

  Програма соціальної адаптації;

  Лінія довіри;


Реабілітація та відновлення нарко- та алко залежних – основний напрям роботи центру, метою якого є відновлення особистості на фізичному та духовному рівні, допомога кожному, хто хоче звільнитися від залежності та розпочати абсолютно нове життя. Центр реабілітації – це не лікарня, мало знайти потрібні ліки! Якщо не дивитися на проблему в корінь, реабілітація не дасть гідних результатів. Адже, маючи одного наркомана, вся сім'я стає залежною, постійно працюючи на наркобізнес, поступово потрапляючи в рабство.

Задача центру

Повернути людині моральний і фізичний стрижень, на якому ґрунтується його нормальна життєдіяльність, а також підтримати людину та її сім'ю на першому етапі їх життя, поза наркотичною чи алкогольною залежністю.

Процес соціальної адаптації займає щонайменше півроку. За цей час людина набуває необхідних духовних знань, відновлюється фізично. Набуває нових друзів у побудованому всередині центру соціумі. Повністю змінюються пріоритети і набувають нових життєвих цінностей, а також відбувається формування усвідомленого небажання вживати алкоголь і наркотики, і твердого прагнення до здорового, тверезого способу життя. Йде відновлення таких позитивних якостей людської особистості, як чесність, порядність, щирість, доброта, доброзичливість, готовність прийти на допомогу, працьовитість тощо.

У центрі "Я-Легенда"

Є свої внутрішні закони та правила, яким підкоряється кожен. Розпорядок дня передбачає все як заняття, так і спільну працю з обслуговування та благоустрою центру. Є час для перегляду відеофільмів, занять спортом та прогулянок. Індивідуальний підхід до кожної людини є пріоритетом нашої роботи.

Невимушена атмосфера взаєморозуміння і справжньої дружби сприяє кожному зміні життя. Разом працюємо та разом відпочиваємо. Разом у труднощах та разом у радощах.

Першого місяця реабілітовані не бачаться зі своїми родичами, щоб уникнути маніпуляцій з боку перших. Порожнеча, яку наркоман заповнював наркотиком, не повинна бути заповнена передчасною материнською жалістю. Обом сторонам важливо ухвалити рішення не відступати від обраного курсу. Також важливо зрозуміти, що попередні відносини між ними були засновані на брехні. Під час реабілітації у центрі "Я-Легенда" приходить нове розуміння взаємовідносин. Реабілітація – старт для нового, повноцінного життя.

З моменту свого відкриття до сьогодні Реабілітаційний Центр ''Я-Легенда'' став відчиненими дверима, що ведуть від смерті в життя, для багатьох хлопців, більшість з яких у минулому втратили будь-яку надію на нормальне життя і гідну людську долю. В історії кожного з цих людських життів ховаються численні трагедії: зруйновані сім'ї, трагічні смерті друзів і однолітків, роки, проведені у в'язницях, тяжкі хвороби і т.д. Сьогодні всі вони повністю відновлені, кожен має мрії, плани на майбутнє, бажання допомогти іншим людям.

Якщо у Вас або у Ваших близьких є проблема із залежністю, ми готові та хочемо Вам допомогти. Потрібне лише особисте бажання отримати звільнення від рабства наркотиків, алкоголю чи іншої залежності.

Дзвони зараз і ми тобі допоможемо:

(044) 361-46-04   

(063) 579-98-75