Випускники

Денис

Мене звати Денис. Мені на даний час 41 рік, нормальним життям я прожив першу третину свого життя потім в моєму житті з’явилися наркотики і все що з ними пов’язано, кримінал, смертельні хвороби, неодноразове позбавлення волі, розірвання стосунків зі своїми рідними та близькими, після того що трапилося в моєму житті бажання змінитися в мене було але сил та знань для цього я не мав. В черговий раз знаходячись в місцях позбавлення волі я для себе прийняв рішення хоча б спробувати змінити своє життя на краще і зробив для цього рішучий крок, звернувся за допомогою в центр Я-Легенда

в якому пройшов всі етапи програми центру, я отримав повну свободу,  моє життя змінилось та продовжує змінюватись, мрії здійснюються, але саме головне те що я став частиною всього цього і тепер я  допомагаю людям які зараз знаходяться в тяжких життєвих обставинах і хочуть змінити своє життя. Саме головне що допоміг мені в цьому Бог і я дуже вдячний Йому за це☝️❤️🙏💪

Олег

Мене звуть Олег, я колишній наркозалежний. І хочу подякувати всім людям, які брали участь у моєму становленні особистості. Моє життя повністю відновлено. Я вдячний Богу і людям, які мені допомогли, за нову, щасливу долю.

Антон

Дуже вдячний Господу і людям, які допомогли мені в самий тяжкий і переломний період мого життя. Коли вже не було бажання і сенсу існувати, коли я захлинався в проблемах і повністю був глибоко залежною людиною, яка втратила всі цінності і людяність - це місце повністю відновило моє життя! 

Дякую кожному хто долучився і протягнув мені руку допомоги, прийнявши участь у моєму відновленні. На разі я маю чарівну дружину, займаюсь улюбленою справою і також допомагаю тим,  хто цього потребує.

Сергій

Мене звати Сергій, мені 46 років, і 8 років тому я був на порозі смерті. Вживав наркотики, фактично жив на вулиці, все було зруйновано, відносини з батьками, з сім'єю. І коли здавалось що нема виходу з цього, почув про центр ресоціалізації ,,Я Легенда,,. 

Невдовзі поїхав туди, де люди приняли мене з любов'ю, допомогли відновитися та стати на ноги.

Зараз я допомогаю таким людям яким колись був сам. Завдяки нашому центру багато людей почали нове життя, та позбавилися шкідливих звичок.

 Слава Господу, та велика вдячність людям, які свого часу протягли руку допомоги, завдяки чому я зараз живий!

Богдан

Меня зовут Богдан. Мне 31 год. Я бывший наркоман. Самостоятельно я не смог справиться с зависимостью и обратился за помощью к верующим. Находясь на христианском реабилитационном центре, я впервые за долгое время, почувствовал как это жить в трезвости. 

Я глубоко убеждён, что мне помог сам Бог, через руки этих людей. Сейчас я много времени посвящаю помощи людям, в частности зависимым. 

Я стараюсь сделать все возможное, что бы привить им любовь к Богу. Я считаю, что это единственный эффективный способ, предостеречь их от тех проблем, с которыми я столкнулся! Я безмерно благодарен Богу за все то доброе, что имею: за дар веры, за без двух месяцев жену, за друзей, за возможность быть использованным Им, в помощи людям, которые меня окружают!