Випускники

Артем

Мене звуть Артем, я колишній наркоман. І це далеко не єдина проблема, яка вбивала мене і робила життя нестерпним. Я жив у постійній депресії, не бачив майбутнього і навіть пробував суїцид. Внаслідок систематичних тюремних ув'язнень та незмінного способу життя сім'ю. Друзі та довіра батьків. Моя сила волі, лікування в нарко. диспансерах, умовляння рідних та близьких мені людей не допомагали, я не бачив виходу. І в той момент, коли в мене опустилися руки, мені запропонували пройти реабілітацію. Я погодився, втрачати не було чого. У мене почалося нове життя. З'явилася надія та майбутнє. Я залишив усі шкідливі звички та старі знайомства. У мене з'явилися нові друзі та надійна команда. Моя сім'я відновилась. Порядність стала образом мого життя. Зараз я чесно працюю і допомагаю таким же людям, яким був раніше. Я вдячний Богу і людям, які мені допомогли, за нову, щасливу долю.

Сергій

Мене звати Сергій. Я колишня наркозалежна людина. Я вживав різні наркотики протягом десяти років. Моє життя втратило сенс. Знайомі моїх батьків запропонували мені пройти реабілітацію в організації «Я-Легенда». Я згодився, поїхав туди. Пройшов повний курс. Зараз я вже три роки як нічого не вживаю. У мене є бажання жити, ставити перед собою цілі та досягати їх. Вдячний за те, що є таке місце.



Євген

Мене звати Євген. У минулому я був наркозалежним і з дуже кепським характером. Ще з малечку я виховувався на вулиці, батька мені замінила місцева шпана. Мені закортіло бандитської романтики і я став крадієм і лиходійкою. Я втратив сенс життя і не бачив майбутнього. Але одного разу у моїй нікчемній житті з'явилася жінка, яка дала мені надію на щасливе майбутнє у вигляді візитки рабілітаційного центру. Я з успіхом пройшов нелегкий, але дуже корисний шлях, який навчив мене бути ніжним, відповідальним, дружнім, небайдужим людиною. Завдяки курсу реабілітації я навчився бути самостійним людиною і вільним від будь-якого роду залежностей. Зараз я допомагаю змінити свою життя таким же знедоленим людям, як колись був сам. Висловлюю щиру благодарність своєму керівнику Поповичу Євгену Володимировичу і всім людям, які брали участь у моєму зростанні як особистості

Олег

Мене звуть Олег, я колишній наркозалежний. І хочу подякувати всім людям, які брали участь у моєму становленні особистості. Моє життя повністю відновлено. Я вдячний Богу і людям, які мені допомогли, за нову, щасливу долю.