План розвитку

↓НАШ ПЛАН↓

Важливо розуміти, що для будь-якого колишнього залежного стояти на місці – рівносильно смерті. Тому і ми не зупиняємось на досягнутому, а постійно прагнемо розвиватися та рости.

Досвід колишнього залежного, який на собі зазнав усіх тягарів наркотичного пекла, безцінний. Тож у наших планах уже з початку цього навчального року розпочати проводити профілактичну роботу з молоддю у школах та інших навчальних закладах. До цієї програми також будуть включені уроки з правил поведінки та норм етикету.

З усіх наявних на сьогоднішній день методів допомоги залежним людям стаціонарний центр реабілітації вважається найбільш ефективним. Сьогодні наш центр здатний прийняти до 30 осіб, але попит не здатний задовольнити всіх, хто потребує допомоги, і найближчим часом буде вирішено питання щодо придбання приміщення, де зможуть отримувати допомогу до 80 осіб. Також у володінні центру є кілька гектарів землі, на цій території самі хлопці розвиватимуть сільське господарство, яке вже є.

Багатьох цікавить питання, а що буде з хлопцями після того, як вони пройдуть курс реабілітації? Знаючи, що процес адаптації є досить складним, у нас розвивається адаптаційний центр, де хлопці готуються до самостійного життя під керівництвом досвідчених помічників.

Сьогодні ми можемо запропонувати допомогу лише чоловікам, але найближчим часом у планах керівництва центру відкрити такий центр і для дівчат. Адже не секрет, що на залежність страждає і наша прекрасна половина людства.

Ми пропонуємо хлопцям вже в процесі проходження реабілітації навчитися професій за декількома напрямками: це будівництво, сантехнічні послуги та фасадне утеплення стін. Також незабаром планується відкриття хлібопекарні.

Ми вже згадували на початку, що розвиток – це важливий аспект тверезого життя. Тому після проходження реабілітації кожному з хлопців надається необхідна допомога і рекомендується вступити до вищого навчального закладу.

Сьогодні центр реабілітації успішно співпрацює з різними громадськими організаціями міста та області у проведенні різноманітних акцій, мітингів, маршів тощо. І, звичайно, всі ці заходи спрямовані на боротьбу з наркоманією та алкоголізмом.

Дуже важливо вірити в те, що ТІЛЬКИ РАЗОМ ми зможемо досягти необхідних результатів і що зупинка рівносильна смерті!